جزایر شگفت انگیز صباح

ایالت صباح دروازه ورود به برنئو است که در آن شاهد فرهنگ های مختلف، باران های بی وقفه و غارهای زیبای باستانی بسیاری هستیم. بی شک سواحل جزیره صباح بهشتی زیبا را خلق کرده است که مانند آن را کمتر جایی می توان دید. صباح از غرب به دریای جنوب چین و از شرق به دریاهای سولو و سلبس متصل شده است.

اقامتگاه ها

اقامتگاه های پایتخت صباح امکانات بی نظیری را در اختیار گردشگران قرار می دهد که می توان از آن ها به سوترا هاربور و شانگری لا تانجونگ نام برد. این دو اقامتگاه منظره ای ویژه و بی نظیر از دریای جنوب چین و جزایر پارک عبدالرحمن برای گردشگران فراهم می کنند. اقامتگاه سوترا هاربور امکانات تفریحی و هیجان انگیز زیادی را در خود جای داده است که شامل زمین گلف، تفرجگاه ساحلی و چشمه های آبگرم است که در اختیار مسافران و گردشگران قرار می دهد.

ساحل تانجانگ

در نزدیکی فرودگاه، ساحل تانجانگ آرو قرار دارد که از معروفترین مکان هایی است که بی شک باید در آن به تماشای غروب خورشید نشست، هم چنین در کنارآن کافه های ساحلی نیز گزینه ای ایده آل برای استراحت شما خواهند بود. بدون اغراق تانجانگ آرو محلی است که می توانید در سراسر آن گشت و گذار بزنید، به ماجراجویی بپردازید علاوه بر آن چیزهای تازه کشف کنید.
این میراث دریایی گرانبها و جزیره ی پارک توکونو عبدالرحمن، توسط صخره های مرجانی بی نظیر و گسترده ای احاطه شده اند. نزدیکی این جزیره به کوتاکینابالو باعث شده تا این مکان به مکانی ایده آل برای ورزش های دریایی، آفتابگیران، شناگران و دریانوردان تبدیل گردد.

تنها با ۳۰ دقیقه رانندگی می توانید از کوتا کینابالو به نکسوس کارامبانای برسید. در این بخش اقامتگاه باشکوهی وجود دارد که تنها نزدیک به ۶ کیلومتر ساحل اختصاصی دارد. لذت بردن از روزهای بی نظیر همراه با شنا کردن در آبهایی شفاف، همراه با قدم زدن در ساحل و قدم گذاشتن بر روی شن های گرم و نرم تجربه ای بی نظیر خواهد بود. سواری و تیراندازی با کمان، از جمله تفریحات بی نظیری است که در این اقامتگاه برای گردشگران فراهم شده است. برای افراد علاقه مند به گلف نیز زمینی وسیع با ۱۸ حفره در هر ۷۲ ردیف در نظر گرفته شده است که توسط رونالد فریم طراحی شده است. هم چنین پارک لاگون، مرکزی تفریحی است که تقریبا در فاصله¬ی ۱۰ دقیقه¬ای قرار دارد و سرگرمی¬های هیجان انگیزی همچون جت اسکی، قایقرانی، پیاده روی و غواصی را برای گردشگران خود فراهم کرده اند.

شانگری لا راسا ریا

شانگری لا راسا ریا یک جزیره در فاصله ی نه چندان دور است که بسیار پر زرق و برق و جذاب است. این جزیره¬ی بی نظیر با ۴۰۰ هکتار پوشش گیاهی سبز احاطه شده است. ساحل ماسه ای سفید این جزیره بیش از ۳ کیلومتر امتداد دارد که برای شناگران و موج سواران بهشتی بی نظیر می باشد. گردشگران می توانند زمان خود را با قایقرانی، جت اسکی، سواری بر قایق های موزی و گشت و گذار و ماجراجویی در جنگل ها سپری کنند. همچنین می توانند گلف بازی کنند. هم چنین گردشگران می توانند برای نگاه اجمالی به حیات وحش برنئو، به بازدید از اقامتگاه طبیعی که مقر حیواناتی نظیر میمون های دم بلند خانگی، گوزن سمبر و … می¬باشد بپردازند.

جاذبه های گردشگری

در مسیر سفر، از دریایی به نام باجاوس که به دریای کولی ها نیز معروف است گذر خواهید کرد که می توانید از آن بازدید کنید و از قایق سواری در آبهای شفاف آن نیز، نهایت لذت را ببرید.

برچسب هاجاذبه توریستی جاذبه گردشگری جزایر صباح ساحل تانجانگ شانگری لا راسا ریا گردش گردش و تفریح گردشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *