یک نوشیدنی مفید و لاکچری!

شیر الاغ برخلاف شیر گاو که برای انسان مفید است، بسیار مفید تر است. یکبار در مجله معتبر تایم نیز گزارشی منتشر شد که خبر از صحت این امر داشت، بنابر گفته ی کورلانسکی ما انسان ها به دلیل اینکه شیر الاغ کمیاب تر است و در دسترس مان نیست به ناچار شیر گاو مصرف می کنیم مگرنه کسی در فواید شیر الاغ برای انسان شکی ندارد.

اگر نمی دانید باید گفت که قیمت هر کیلوگرم شیر الاغ بیش از ۱۰۰ هزار تومان و پنیر گرفته شده از آن بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان ارزش دارد.

هم چنین عنبرنسارا، روغن قلم پای الاغ نیز فواید شگفت انگیزی برای بدن انسان و هم چنین بعضی بیماری ها دارد.

پرورش الاغ در کشورهایی چون چین و بعضا کشور های اروپایی به حد قابل توجهی رسیده است، دلیل آن هم این است که ساخت یک واحد نگهداری و پرورش الاغ هزینه زیادی ندارد و هر الاغ بعضا در حدود ۱ میلیون تومان قیمت دارد و نرخ مرگ و میر آنها نیز کم است.

برخی مصرف شیر، روغن و یا حتی الاغ گوشت را نادرست می دانند و برخی نظری مخالف با این دارند. گرچه در دین اسلام گفته شده گوشت الاغ مکروه است ولی حتی اگر بخواهیم این امر را در نظر داشته باشیم، باز نیز می توان از شیر و فرآورده های شیر و هم چنین روغن الاغ استفاده کرد و حتی می توان به پرورش الاغ به چشم یک کسب و کار سودمند و کم هزینه برای شروع نگاه کرد.

برچسب هاالاغ شیر الاغ نوشیدنی لاکچری نوشیدنی مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *