کافه هایی که در آنها هم نشین حیوانات بامزه می شوید

هرچه که انسان ها کار و مشغله شان بیشتر می شود و خانه های کوچکتری نسبت به قبل فراهم می کنند، علاقه شان به بودن در محیطی آرام، قابل اطمینان و زیبا بیشتر می شود، که بهترین آن ها کافه ها هستند. حال بسیار جالب تر می شود اگر در این کافه ها حیوانات بامزه و دوست داشتنی در کنارتان حضور داشته باشند، آن ها را نوازش کنید و با آن ها بازی کنید.

آمریکا، اروپای شرقی در این حوزه فعال هستند ولی توکیوی ژاپن فعال تر حاضر شده است. در اینجا لیستی از این کافه های توکیو را به شما معرفی می کنیم که اگر سفری به ژاپن داشتید، حتما به این کافه ها سر بزنید و این حس زیبا را تجربه کنید.

تماری نو اوچی

در این کافه شما هم نشین گربه های مهربان و دوست داشتنی زیادی می شوید. گربه‌های اینجا از امکانات کاملی برخوردارند که شامل فضای بزرگی برای گردش، نقاط امنی که برای فرارشان مهیا شده در زمانی که حوصله نوازش را ندارند، اتاق ها بازی و… می‌شود.

موکا شیبویا

این کافه نیز شما میزبان گربه های زیادی در دو طبقه هستید که با این حال حس خوبی را به شما منتقل می کند. گربه هایی که بازی می کنند، قایم می شوند و حتی شما می توانید از کافه غذای لذیذ گربه تهیه کرده و به آن ها بدهید.

میس بانی

در اینجا تعدادی خرگوش و جوجه تیغی میزبان شما هستند که شما می توانید با هرکدام ۱۰ دقیقه بازی کنید و سرگرم باشید تا آن ها نیز خسته و یا مریض نشوند.

ویت بانی

این کافه به شما اجازه می دهد که تمام زمان خود را با یک خرگوش بگذرانید ولی درکنار آن باید غذا و وسیله تفریحی خرگوش را نیز تهیه کنید و مراقب خرگوش نیز باشید. لازم به ذکر است که این کافه از ۵ طبقه و یک تراس رو به آفتاب تشکیل شده است.

داگ هارت

این کافه به بهشت علاقه مندان به سگ ها تبدیل شده است به طوری که تمامی وقت خود را با سگ های زیبا، اهل نوازش، دوست داشتنی و مهربان می گذرانید. هم چنین می توانید با آن ها به پیاده روی بروید.

کوتوری کافه

این کافه به مکانی زیبا که پر از قفس های ایمن از انواع پرندگان است تبدیل شده است و علاقه مندان به پرندگان زمان خوب و خوشی را اینجا سپری می کنند. هم چنین برای نوازش و بازی با پرندگان نیز هزینه ای اضافی می بایست پرداخت کنید.

کافه بارون

برخلاف مورد قبلی در این کافه پرندگان آزادانه در محیط پرواز می کنند جغد ها نیز سر میزتان حضور دارند که با آن نگاه نافذشان شما را زیر نظر دارند. باید بدانید که در این کافه نوازش مجاز نیست.

فوکورو سبو

این کافه نیز مشابه قبلی در کنار جغدها می باشید. ولی با این تفاوت که در اینجا با هزینه ای اندک می توانید آن ها را روی دست و یا شانه خود بگذارید و یا حتی نوازششان کنید. بی شک نوازش پرندگان لذت بی همتایی دارد.

مرکز مار توکیو

در این کافه میزبان مارهایی زیبا که در قفسه ای امن و مطمئن نگهداری می شوند هستید که در تمام مدت می توانید آن را سر میز خود داشته باشید، با آن عکس بگیرید و حتی در صورت تمایل آن را نوازش کرده و در دست بگیرید.

ساکورا گائوکا

در این کافه تنوع حیوانات وجود ندارد، بلکه تنها دو بز بازیگوش میزبان شما هستند و شما می توانید نهار خود را همراه آنان میل کنید. جالب است بدانید آن ها برای خوشامدگویی به دمم در آغل خود می آیند و به مهمان ها خوشامد می گویند.

برچسب هاپت کافه تماری نو اوچی داگ هارت ساکورا گائوگا فوکورو سبو کافه کافه حیوانات کافی شاپ کوتوری کافه مرکز مار توکیو موکا شیبویا میس بانی ویت بانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *